Pożegnanie ze służbą st. asp. Radosława Szymańskiego

W dniu 31 sierpnia 2020 r. w siedzibie Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej KP PSP w Polkowicach odbyło się pożegnanie st. asp. Radosława Szymańskiego, który z dniem 1 września przeszedł na zaopatrzenie emerytalne.

Dał się poznać jako osoba rzetelna, sumienna i pracowita, wielokrotnie udowadniał, że można na niego liczyć w różnych sytuacjach podczas akcji i w jednostce. Za swoją pracę i profesjonalizm był wielokrotnie nagradzany, awansowany i odznaczany.

W dniu 1 września Burmistrz Polkowic Łukasz Puźniecki wraz z Komendantem Powiatowym st. bryg. Sylwestrem Jatczakiem podziękowali aspirantowi Szumańskiemu za wiele lat służby i zaangażowania na rzecz powiatu Polkowickiego.

Radku życzymy Ci zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Obyś czas służby wspominał jako czas spełnionych ambicji zawodowych i świadomości dobrze wykonanej pracy dla dobra społeczeństwa w ratowaniu zdrowia ludzkiego i mienia. Mamy nadzieję, że nie zapomnisz o Polkowickich Strażakach, a czas spędzony z nami będziesz dobrze wspominał.