Pożegnanie ze służbą mł.asp. Piotra Urbaniaka

Pożegnanie ze służbą mł.asp. Piotra Urbaniaka

W dniu 30 stycznia 2020 r. w siedzibie Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej KP PSP w Polkowicach odbyło się pożegnanie mł asp. Piotra Urbaniaka, który z dniem 31 stycznia przeszedł na zaopatrzenie emerytalne.
mł.asp. Piotr Urbaniak służbę w Państwowej Straży Pożarnej rozpoczął w 1998 roku jako stażysta w JGR Polkowice Komendy Rejonowej PSP w Lubinie. Przez cały okres swojej służby pracował w podziale bojowym przechodząc poszczególne szczeble awansu zawodowego, od stażysty do dowódcy sekcji.
Przez cały okres służby wykazywał gotowość do pracy, profesjonalizm w wykonywaniu powierzonych zadań i sumienność w realizacji obowiązków służbowych, ciesząc się przy tym ogromnym poważaniem, zaufaniem oraz uznaniem zarówno wśród przełożonych jak i kolegów.
Piotrze twoja służba była drogą ciężkiej pracy, w której były również chwile radosne, jubileusze, awansy ale przede wszystkim wdzięczność wszystkich tych, których pomogłeś.
Życzymy Ci aby te następne lata były również spełnione zarówno w sferze osobistej jak i społecznej. Obyś wspominał czas pracy jako czas spełnionych ambicji zawodowych i świadomości dobrze wykonanej służby dla dobra społeczeństwa.
Życzymy Ci wiele zdrowia i pomyślności w życiu osobistym, oaz mamy nadzieję że nie zapomnisz o Koleżankach i Kolegach z Państwowej Straży Pożarnej z Polkowic. Wszystkiego najlepszego.