Pożegnanie ze służbą asp. Artura Gliszczyńskiego

 

W dniu 29 listopada 2019 r. w siedzibie Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej  KP PSP w Polkowicach odbyło się pożegnanie asp. Artura Gliszczyńskiego, który z dniem 1 grudnia   przeszedzie na zaopatrzenie emerytalne.

Asp. Artur Gliszczyński służbę w Państwowej Straży Pożarnej rozpoczął w 1995 roku jako stażysta w JGR Polkowice  Komendy Rejonowej PSP w Lubinie. Do  września 2014r. pracował w podziale bojowym przechodząc poszczególne szczeble awansu zawodowego, aby zająć stanowisko Starszego Specjalisty w wydziale operacyjno- szkoleniowym.

Dał się poznać jako osoba rzetelna, sumienna i pracowita, wielokrotnie udowadniał, że można na niego liczyć w różnych sytuacjach. Za swoją pracę i postawę był wielokrotnie nagradzany, awansowany i odznaczany.

Arturze życzymy Ci zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Obyś czas służby wspominał jako okres spełnionych ambicji zawodowych i świadomości dobrze wykonanej pracy dla dobra społeczeństwa w ratowaniu zdrowia ludzkiego i mienia. Mamy nadzieję, że nie zapomnisz o Polkowickich Strażakach, a czas spędzony z nami będziesz dobrze wspominał.